قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / سوالات متداول

سوالات متداول

من محصول خود را تولید کرده ام که در قالب فایل قابل دانلود می خواهم عرضه کنم چگونه از طریق شما بازاریابی خود را انجام دهم؟

در هدف آنلاین امکانی فراهم کرده ایم تا بتوانید برای فروش فایل دانلودی خود از صفحه ایجاد محصول مشخصات و توضیحات فایل خود را نوشته سپس با افزودن تصویر محصول خود صفحه اختصاصی محصول خود را تکمیل نمایید و در نهایت لینک پرداخت را درج نمایید.

 

من فروشگاه فایل دارم هدف آنلاین چگونه فایل های من را بازاریابی می کند؟

هدف آنلاین امکان درج کد همکاری در فروش محصولات و فایلهای سایت فروش فایل مانند فورکیا، فایل  سل و … دارد شما می توانید تبلیغ محصول یا فایل مورد نظر خود را در صفحه اختصاصی خود قرار دهید

 

من در سایت همکاری در فروش فعالیت می کنم محصولاتم را چگونه بازاریابی کنم؟

در هدف آنلاین می توانید محصولات همکاری را نیز مانند فروشگاه فایل در صفحه اختصاصی خود قرار دهید تا برای آنها فعالیت بازاریابی انجام گیرد.

 

آیا برای استفاده از خدمات شما باید حتما سایت داشته باشیم؟

برای استفاده از خدمات هدف آنلاین نیازی به سایت یا هاست و دامنه ندارید به شما صفحه ای اختصاصی داده می شود تا بتوانید عکس، توضیحات محصول خود را در آن قرار دهید تا علاقه مندان  به محصول شما به این صفحه مراجعه نمایند.

 

چه تعداد علاقه مند به صفحه محصول من مراجعه می کنند؟

اولین قدم تکمیل و ارائه مشخصات کامل صفحه اختصاصی برای مخاطبان است سپس هدف آنلاین شروع به بازاریابی محصول شما در صفحه منحصر به فرد شما می کند تعداد مخاطبانی که به سایت شما مراجعه می کنند بسته به بازه زمانی صفحه اختصاص داده شده به شما متغیر است که به نسبت آنها روزانه امکان معرفی خدمات و محصولات شما به صدها و یا هزاران نفر می باشد.