قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / راهنما

راهنما

اگر محصول،خدمات و یا فروشگاه اینترنتی دارید و یا حتی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام اقدام به فروش محصولاتتان مینمایید هدف آنلاین می تواند در سرعت بخشیدن به فروش محصول شما کمک کند.

پس از انتخاب پلن مورد نظر خود در ایجاد صفحه محصول، فرم مربوط به ایجاد صفحه محصول خود را تکمیل نمایید،پس از ارزیابی فرم اطلاعات محصول و یا خدمات شما در صفحه محصول شما منتشر و در معرض دید دهها هزار مخاطب ماهیانه قرار میگیرد. مخاطبانی که توسط بازاریابی هدف آنلاین به محصول و یا خمات شما هدایت می شوند .

در زمان ایجاد صفحه محصول ( که از منوی اصلی سایت نیز میتوانید آنرا انتخاب نمایید )، گزینه های مربوط جهت تکمیل فرم صفحه محصول در اختیارتان قرار داده شده که با توجه به خدمات خود می توانید مناسبترین موارد را انتخاب بفرمایید. با این وجود نکات زیر شما را در بازخورد مطلوب کمک می کند.

* عنوان محصول را کوتاه، گویا و کاملا متناسب با محصول انتخاب نمایید، به این ترتیب مخاطبان شما کاملا می داند که چه چیزی را قرار است خریداری کند .

* از شما در فرم ایجاد صفحه محصول لینک محصول بصورت اختیاری دریافت می شود، لینک خرید محصول را دقیقا به محصول مورد نظر بدهید. به صفحه ای که مخاطب پس از کلیک بر روی آن مشخصا محصول شما را ببیند و بخرد. مطمئن باشید لینک به صفحه اصلی سایت و صفحات تبلیغاتی دیگر منجر به فروش شما نمی شود .

* با افزودن یک یا چند محصول، بک لینک های بسیار مفید و کارآمدی برای سایت خود جذب خواهید کرد که علاوه بر هدایت راحت و آسان مخاطب به محصول و خدمات شما همچنین به ارتقا رتبه شما در جستجوگرها خواهد شد.

* بدیهی است تنها محصول و یا خدماتی تایید میگردند که مغایر با قوانین جامعه و عرف نباشند .